dziś polecamy:


 Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(..) is not within the allowed path(s): (/usr/home/krzesla/domains/krzesla-warsztatowe.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev) in /usr/home/krzesla/domains/krzesla-warsztatowe.pl/public_html/lib/produkty-funkcje.php on line 16 krzesło warsztatowe

zobacz także:

kontakt

Siedziba firmy mieści się w Łagiewnikach Nowych na obrzeżach Łodzi.
Pracujemy w godzinach 8:30 - 16:30.

Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo: e-mail: sklepy@pinea.com.pl lub telefonicznie: numer: 42-674-26-80

Jak do nas dojechać:
Od strony Łodzi najlepiej ulicą łagiewnicką do samego jej końca przy Łódzkim Klubie Jeździeckim. Potem skręcamy w lewo w ulicę Okólną i jedziemy nią kilkaset metrów do skrzyżowania z tzw. Traktem Strykowskim, a następnie skręcamy w prawo (kierunek Stryków). Kilkanaście metrów od tego skrzyżowania po lewej stronie drogi znajemy naszą firmę.
Od strony Zgierza jechać trzeba ulicą Długą, która na granicy miasta przechodzi w ulicę Okólną. Dojeżdżamy nią do rozwidlenia: prosto na Łódź i lekko w lewo - na Stryków. Skręcamy w lewo i tuż za skrzyżowaniem po lewej stronie drogi widać siedzibę naszej firmy.
Od strony Strykowa jedziemy około dziesięciu kilometrów w kierunku Zgierza. Mijamy restaurację "pod pięcioma aniołami" i przed następnym skrzyżowaniem po prawej stronie szukamy wzrokiem szyldu z napisem "meble biurowe i laboratoryjne" oraz logo naszej firmy.